Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa ME50-S-SC fibermedieomformer - Ethernet, Fast Ethernet

Producent Moxa
Produkt nr. 38007M
EAN 5703431380073
Varenummer 939091
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 11-08-2017
Mere info
2.295,- DKK
Produktbeskrivelse Moxa ME50-S-SC - fibermedieomformer - Ethernet, Fast Ethernet
Enhedstype Fibermedieomformer - RJ-45 / SC enkelttilstand
Model Ekstern
Kabeltype 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet
Maks. overføringsafstand 20 km
Effekt DC 5 V
Dimensioner (B x D x H) 7.03 cm x 9.4 cm x 2.62 cm
Enhedstype Fibermedieomformer
Model Ekstern
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Maks. overføringsafstand 20 km
Statusindikatorer Strøm, link/aktivitet
Egenskaber Auto-negotiation, halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus
Interface 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hun ¦ 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
Overensstemmelsesstandarder FCC
Nødvendig spænding DC 5 V
Bredde 7.03 cm
Dybde 9.4 cm
Højde 2.62 cm
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 50 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 90 % (ikke kondenserende)

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.