Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa EtherDevice Switch EDS-316-SS-SC

Moxa EtherDevice Switch EDS-316-SS-SC switch - 16 porte - ikke administreret

Producent: Moxa
Produkt nr.: 41501M
EAN: 5703431415010
Varenummer: 939489
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 02-02-2018
Mere info
7.658,- DKK
Produktbeskrivelse Moxa EtherDevice Switch EDS-316-SS-SC - switch - 16 porte - ikke administreret
Enhedstype Switch - 16 porte - ikke administreret
Undertype Fast Ethernet
Porte 14 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
MAC adresse table størrelse 4K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, komplet duplex ydeevne, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, Broadcast Storm Control, til vægmontering, 1,25 MB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Dimensioner (B x D x H) 8.01 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
Vægt 1.14 kg
Producentgaranti 5 års garanti
Servicepakker 5 års garanti
Enhedstype Switch - 16 porte - ikke administreret
Pakningstype DIN monterbar på skinne
Undertype Fast Ethernet
Porte 14 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
MAC adresse table størrelse 4K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, komplet duplex ydeevne, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, Broadcast Storm Control, til vægmontering, 1,25 MB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Statusindikatorer Ports transmissionshastighed, strøm, mislykket
Interface 14 x 100Base-TX RJ-45 ¦ 2 x 100Base-FX SC single-mode x 2
MTBF (forventet tid mellem fejl) 257,000 timer
Overensstemmelsesstandarder UL, CISPR 22 Klasse A, cUL, EN55022 Klasse A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, UL 60950-1, EN 60950-1, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, IEC 60529 IP30, CSA C22.2 No. 60950-1, FCC Part 15 B Class A, DNV, ATEX Zone 2
Bredde 8.01 cm
Dybde 10.5 cm
Højde 13.5 cm
Vægt 1.14 kg
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 60 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Min. lagertemperatur -40 °C
Maks. Opbevaringstemperatur 85 °C
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank