Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa EtherDevice Switch EDS-308-SS-SC-T

Moxa EtherDevice Switch EDS-308-SS-SC-T switch - 8 porte - ikke administreret

Producent: Moxa
Produkt nr.: 40296M
EAN: 5703431402966
Varenummer: 939100
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 04-12-2017
Mere info
4.999,- DKK
Produktbeskrivelse Moxa EtherDevice Switch EDS-308-SS-SC-T - switch - 8 porte - ikke administreret
Enhedstype Switch - 8 porte - ikke administreret
Undertype Fast Ethernet
Porte 6 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
MAC adresse table størrelse 1 K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, komplet duplex ydeevne, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, Broadcast Storm Control, til vægmontering, 64 KB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Effekt DC 12 - 48 V
Dimensioner (B x D x H) 5.36 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
Vægt 790 g
Producentgaranti 5 års garanti
Servicepakker 5 års garanti
Enhedstype Switch - 8 porte - ikke administreret
Pakningstype DIN monterbar på skinne
Undertype Fast Ethernet
Porte 6 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
MAC adresse table størrelse 1 K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, komplet duplex ydeevne, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, Broadcast Storm Control, til vægmontering, 64 KB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Statusindikatorer Ports transmissionshastighed, strøm
Interface 6 x 100Base-TX - RJ-45 ¦ 2 x 100Base-FX - SC single-mode x 2
Nødvendig spænding DC 12 - 48 V
MTBF (forventet tid mellem fejl) 255,000 timer
Overensstemmelsesstandarder UL, CISPR 22 Klasse A, cUL, EN55022 Klasse A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 15, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, IP30
Bredde 5.36 cm
Dybde 10.5 cm
Højde 13.5 cm
Vægt 790 g
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 75 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Min. lagertemperatur -40 °C
Maks. Opbevaringstemperatur 85 °C
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank