Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa EDS-P308-M-SC-T switch - 8 porte - ikke administreret

Producent Moxa
Produkt nr. 43462M
EAN 5703431434622
Varenummer 938291
4.478,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 08-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse Moxa EDS-P308-M-SC-T - switch - 8 porte - ikke administreret
Enhedstype Switch - 8 porte - ikke administreret
Undertype Fast Ethernet
Porte 4 x 10/100 (PoE) + 3 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
Power Over Ethernet (PoE) PoE
Maks. afstand for overførsel 5 km
MAC adresse table st??rrelse 1 K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, komplet duplex ydeevne, power over Ethernet (PoE), auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, Broadcast Storm Control, til vægmontering, 512 KB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x
Effekt DC 48 V
Dimensioner (B x D x H) 5.36 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
V??gt 840 g
Producentgaranti 5 ??rs garanti
Servicepakker 5 ??rs garanti
Enhedstype Switch - 8 porte - ikke administreret
Pakningstype DIN monterbar på skinne
Undertype Fast Ethernet
Porte 4 x 10/100 (PoE) + 3 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
Power Over Ethernet (PoE) PoE
Optisk b??lgel??ngde 1300 nm
Maks. afstand for overførsel 5 km
MAC adresse table st??rrelse 1 K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, komplet duplex ydeevne, power over Ethernet (PoE), auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, Broadcast Storm Control, til vægmontering, 512 KB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x
Statusindikatorer Ports transmissionshastighed, strøm, PoE
Interface 3 x 100Base-TX - RJ-45 ¦ 4 x 100Base-TX - RJ-45 - PoE ¦ 1 x 100Base-FX - SC multi-mode x 2
N??dvendig sp??nding DC 48 V
Egenskaber Power Polarity Reverse Protect, Overload Current Resetable Fuse
MTBF (forventet tid mellem fejl) 406,194 timer
Overensstemmelsesstandarder EN55022 Klasse A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, FCC Part 15 B Class A, IP30
Bredde 5.36 cm
Dybde 10.5 cm
H??jde 13.5 cm
V??gt 840 g
Service & Support Begr??nset garanti - 5 ??r
Min. driftstemperatur -40 ??C
Maks. driftstemperatur 75 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Min. lagertemperatur -40 ??C
Maks. Opbevaringstemperatur 85 °C

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.