Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T switch - 6 porte - ikke administreret

Producent: Moxa
Produkt nr.: 44709M
EAN: 5703431447097
Varenummer: 936430
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 01-12-2017
Mere info
4.387,- DKK
Produktbeskrivelse Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T - switch - 6 porte - ikke administreret
Enhedstype Switch - 6 porte - ikke administreret
Undertype Fast Ethernet
Porte 4 x 10/100 (PoE+) + 2 x 100Base-FX
Power Over Ethernet (PoE) PoE+
MAC adresse table størrelse 1 K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus, til vægmontering, 512 KB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at
Effekt DC 24/48 V
Overskudsspænding Ja
Dimensioner (B x D x H) 5.03 cm x 7 cm x 11.5 cm
Vægt 375 g
Producentgaranti 5 års garanti
Servicepakker 5 års garanti
Enhedstype Switch - 6 porte - ikke administreret
Pakningstype DIN monterbar på skinne
Undertype Fast Ethernet
Porte 4 x 10/100 (PoE+) + 2 x 100Base-FX
Power Over Ethernet (PoE) PoE+
MAC adresse table størrelse 1 K indtastningshukommelse
Egenskaber Datatransport, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus, til vægmontering, 512 KB pakkebuffer
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at
Statusindikatorer Ports transmissionshastighed, strøm, PoE
Interface 4 x 100Base-TX - RJ-45 - PoE+ - 30 W ¦ 2 x 100Base-FX - ST multi-mode x 2
Antal installeret 2
Overskudsspænding Ja
Nødvendig spænding DC 24/48 V
MTBF (forventet tid mellem fejl) 645,138 timer
Overensstemmelsesstandarder EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, FCC Part 15 B Class A, IP30, EN 55022 Class A
Bredde 5.03 cm
Dybde 7 cm
Højde 11.5 cm
Vægt 375 g
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 75 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)
Min. lagertemperatur -40 °C
Maks. Opbevaringstemperatur 85 °C
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank