Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroOptics XFP transceiver modul - 10 GigE

Producent: MicroOptics
Produkt nr.: MO-XFP2153DL
EAN: 5711045251856
Varenummer: 279697
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 05-04-2018
Mere info
3.672,- DKK
Produktbeskrivelse MicroOptics - XFP transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype XFP transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 300 m
OEM-producentækvivalent delnummer D-Link DEM-421XT
Producentgaranti 3 års garanti
Designet for D-Link DEM-420X; xStack DXS-3326GSR
Enhedstype XFP transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
OEM-producentækvivalent delnummer D-Link DEM-421XT
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Designet for D-Link DEM-420X ¦ D-Link xStack DXS-3326GSR
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank