MicroOptics SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-00FM472
EAN: 5711783361640
Varenummer: 1033624
SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 30-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
835,- DKK
(668,00 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 30-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-00FM472
EAN: 5711783361640
Varenummer: 1033624
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype Glasfiberkanal
Dataoverførselshastighed 8.5 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol 8Gb Fibre Channel
Maks. overføringsafstand 10 km
OEM-producentækvivalent delnummer IBM 00FM472
Producentgaranti 3 års garanti
Designet for IBM System Networking RackSwitch G8264CS
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Glasfiberkanal
Dataforbindelsesprotokol 8Gb Fibre Channel
Dataoverførselshastighed 8.5 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Interface 1 x 8Gb Fibre Channel
OEM-producentækvivalent delnummer IBM 00FM472
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Designet for IBM System Networking RackSwitch G8264CS