MicroOptics SFP+ transceiver modul - 10 GigE

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-GP-10GSFP-1S
EAN: 5712505767481
Varenummer: 958501
SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 30-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
805,- DKK
(644,00 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 30-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-GP-10GSFP-1S
EAN: 5712505767481
Varenummer: 958501
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 300 m
OEM-producentækvivalent delnummer Force10 GP-10GSFP-1S
Producentgaranti 3 års garanti
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR
OEM-producentækvivalent delnummer Force10 GP-10GSFP-1S
Service & Support Begrænset garanti - 3 år