MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-SFP2216CS
EAN: 5711045258589
Varenummer: 279747
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 27-11-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
463,- DKK
(370,40 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 27-11-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-SFP2216CS
EAN: 5711045258589
Varenummer: 279747
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul / LC/PC
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 550 m
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco SFP-GE-S
Producentgaranti 3 års garanti
Designet for Cisco Catalyst 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 550 m
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC hun x 2
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco SFP-GE-S
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Designet for Cisco Catalyst 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S ¦ Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118