MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-FG-TRAN-LX
EAN: 5712505767405
Varenummer: 958404
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 26-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
577,- DKK
(461,60 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 26-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-FG-TRAN-LX
EAN: 5712505767405
Varenummer: 958404
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-LX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 20 km
OEM-producentækvivalent delnummer Fortinet FG-TRAN-LX
Producentgaranti 3 års garanti
Designet for Fortinet FortiGate 1000C, 1000C-DC, 1200D, 1500D, 1500D-DC, 3000D, 3000D-DC, 3040B, 3040B-DC, 3100D, 3100D-DC, 3140B, 3140B-DC, 3200D, 3200D-DC, 3240C, 3240C-DC, 3700D, 3700D-DC, 3700DX, 3810D, 3810D-DC, 3950B, 3950B-DC
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-LX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 20 km
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LX
OEM-producentækvivalent delnummer Fortinet FG-TRAN-LX
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Designet for Fortinet FortiGate 1000C, 1000C-DC, 1200D, 1500D, 1500D-DC, 3000D, 3000D-DC, 3040B, 3040B-DC, 3100D, 3100D-DC, 3140B, 3140B-DC, 3200D, 3200D-DC, 3240C, 3240C-DC, 3700D, 3700D-DC, 3700DX, 3810D, 3810D-DC, 3950B, 3950B-DC