MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-GLC-FE-100EX
EAN: 5712505254448
Varenummer: 785833
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 31-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
696,- DKK
(556,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 31-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-GLC-FE-100EX
EAN: 5712505254448
Varenummer: 785833
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-EX
Dataoverførselshastighed 155 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol 100Mb LAN
Maks. overføringsafstand 40 km
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-FE-100EX
Producentgaranti 3 års garanti
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-EX
Dataforbindelsesprotokol 100Mb LAN
Dataoverførselshastighed 155 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interface 1 x Ethernet 100Base-EX - LC single-mode hun x 2
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-FE-100EX
Service & Support Begrænset garanti - 3 år