Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Producent MicroOptics
Produkt nr. MO-SFP2193IBM
EAN 5711045379987
Varenummer 371559
1.346,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 23-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Dataoverførselshastighed 4.25 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
OEM-producentækvivalent delnummer IBM 22R4897
Producentgaranti 3 års garanti
Designet for IBM TotalStorage SAN32B-2 Express Model
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Dataoverførselshastighed 4.25 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
Interface 1 x netværk - LC multi-mode x 2
OEM-producentækvivalent delnummer IBM 22R4897
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Designet for IBM TotalStorage SAN32B-2 Express Model