Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect patchkabel 5 m - gul

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB121005
EAN 7331990015020
Varenummer 214715
533,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 12/07/2017
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect patchkabel - 5 m - gul
Type Patchkabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 5 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x ST/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC single-mode - han
Farve Gul
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Patchkabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 5 m
Farve Gul
Forbindelsesled 2 x ST/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC single-mode - han
Service & Support 25 års garanti

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.