Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 8 m - orange

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB440008
EAN 5704327063926
Varenummer 214959
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 22-08-2017
Mere info
502,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 8 m - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 8 m
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 8 m
Farve Orange
Farvekategori Orange
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti