Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 6 m - gul

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB221006
EAN: 5711045485367
Varenummer: 471679
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 01-02-2018
Mere info
458,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 6 m - gul
Type Netværkskabel - OS2
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Egenskaber Halogenfri
Længde 6 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Farve Gul
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OS2
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Egenskaber Halogenfri
Længde 6 m
Farve Gul
Forbindelsesled 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Service & Support 25 års garanti
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C