Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 50 m

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB120050
EAN 5704327076681
Varenummer 214710
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 17-08-2017
Mere info
729,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 50 m
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 50 m
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Stikforbindelser 2 x ST/PC multi-mode - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 50 m
Stikforbindelser 2 x ST/PC multi-mode - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti