Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 35 m - orange

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB220035
EAN 5704327200246
Varenummer 214745
647,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 12/07/2017
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 35 m - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 35 m
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Stikforbindelser 2 x SC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 35 m
Farve Orange
Farvekategori Orange
Stikforbindelser 2 x SC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.