Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 35 m

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB221035
EAN 5704327670193
Varenummer 214768
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 16-08-2017
Mere info
607,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 35 m
Type Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Egenskaber Halogen-free
Længde 35 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x SC/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC single-mode - han
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Egenskaber Halogen-free
Længde 35 m
Forbindelsesled 2 x SC/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC single-mode - han
Service & Support 25 års garanti