Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 30 m - blå

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB222030
EAN: 5704327396307
Varenummer: 214783
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 06-02-2018
Mere info
711,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 30 m - blå
Type Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 30 m
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x SC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC multimodus - han
Farve Blå
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Længde 30 m
Farve Blå
Forbindelsesled 2 x SC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti