Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 30 m - blå

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB222030
EAN 5704327396307
Varenummer 214783
752,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 16-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 30 m - blå
Type Netv??rkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
L??ngde 30 m
Diameter af kore / bel??gning 50 / 125 my
Stikforbindelser 2 x SC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Farve Bl??
Producentgaranti 25 ??rs garanti
Netv??rkskabeltype Netv??rkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / bel??gning 50 / 125 my
L??ngde 30 m
Farve Bl??
Farvekategori Bl??
Stikforbindelser 2 x SC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 ??rs garanti