Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 3 m - akvamarinblå

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB442003
EAN: 7331990075185
Varenummer: 215006
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
348,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 3 m - akvamarinblå
Type Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 3 m
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Akvamarinblå
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Længde 3 m
Farve Akvamarinblå
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti

EET Nordic is one of the largest distributors of IT peripheral products such as Memory, Storage, Back-up, Networking, multimedia products, options and spare parts.