Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 16 m - orange

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB440016
EAN: 5704327063940
Varenummer: 214963
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 30-01-2018
Mere info
536,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 16 m - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 16 m
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 16 m
Farve Orange
Farvekategori Orange
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti