Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 15 m - lilla

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB440415P
EAN: 5711045249587
Varenummer: 259984
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
654,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 15 m - lilla
Type Netværkskabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Halogenfri
Længde 15 m
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Lilla
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Egenskaber Halogenfri
Længde 15 m
Farve Lilla
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti