Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 13 m

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB420013
EAN: 5704327063865
Varenummer: 214883
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 07-12-2017
Mere info
511,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 13 m
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 13 m
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 13 m
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti