Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 11 m

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB422011
EAN: 5704327832331
Varenummer: 214916
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 02-02-2018
Mere info
548,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 11 m
Type Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Halogenfri
Længde 11 m
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Egenskaber Halogenfri
Længde 11 m
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti