Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 100 m - orange

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB1100100
Varenummer 872453
1.058,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 11-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 100 m - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Halogenfri
L??ngde 100 m
Diameter af kore / bel??gning 62,5 / 125 my
Forbindelsesled 2 x ST/UPS multi-tilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x ST/UPC multi-mode - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 ??rs garanti
Netv??rkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / bel??gning 62,5 / 125 my
Egenskaber Halogenfri
L??ngde 100 m
Farve Orange
Forbindelsesled 2 x ST/UPS multi-tilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x ST/UPC multi-mode - han
Service & Support 25 års garanti