Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 10 m - lilla

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB440410P
EAN 5711045249570
Varenummer 259983
604,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid 1-3 dage
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 10 m - lilla
Type Netværkskabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Halogen-free
L??ngde 10 m
Diameter af kore / bel??gning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Connector (Second End) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Lilla
Producentgaranti 25 ??rs garanti
Netv??rkskabeltype Netværkskabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / bel??gning 50 / 125 my
Egenskaber Halogen-free
L??ngde 10 m
Farve Lilla
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Connector (Second End) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 ??rs garanti