Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 1 m - orange

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB110001
EAN 7331990007476
Varenummer 214678
269,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid 1-3 dage
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 1 m - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 1 m
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Forbindelsesled 2 x ST/PC multi-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x ST/PC multi-mode - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 1 m
Farve Orange
Forbindelsesled 2 x ST/PC multi-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x ST/PC multi-mode - han
Service & Support 25 års garanti

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.