Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 0.5 m - gul

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB4210005
EAN: 5704327063872
Varenummer: 214890
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
293,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 0.5 m - gul
Type Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 0.5 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Farve Gul
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 0.5 m
Farve Gul
Forbindelsesled 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Service & Support 25 års garanti