MicroConnect netværkskabel 40 m. - orange

Producent: MicroConnect
Produktnummer: FIB440040
EAN: 5705965911433
Varenummer: 214971
40 m. - orange
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 26-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
532,- DKK
(425,60 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 26-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroConnect
Produktnummer: FIB440040
EAN: 5705965911433
Varenummer: 214971
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 40 m. - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 40 m.
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Længde 40 m.
Farve Orange
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti