Glemt adgangskode?
Opret konto

Lenovo 10GbE 850 nm fibre SFP+ transceiver for BladeCenter

Lenovo 10GbE 850 nm fibre SFP+ transceiver for BladeCenter SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet

Producent Lenovo
Produkt nr. 44W4408
EAN 0883436027946
Varenummer 174521
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 15-09-2017
Mere info
8.086,- DKK
Produktbeskrivelse Lenovo 10GbE 850 nm fibre SFP+ transceiver for BladeCenter - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype Fiberoptik
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Fiberoptik
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Interface 1 x 10Gb Fibre Channel
Kompatible åbninger 1 x SFP+

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.