Glemt adgangskode?
Opret konto

Intel SFP+ transceiver modul - 10 GigE

Producent: Hewlett-Packard
Produkt nr.: C3N53AA
EAN: 0887111344656
Varenummer: 517451
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 01-02-2018
Mere info
16.120,- DKK
Produktbeskrivelse Intel - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype SFP+ transceiver modul - LC
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dimensioner (B x D x H) 1.38 cm x 5.57 cm x 1.19 cm
Designet for Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3ae
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Bredde 1.38 cm
Dybde 5.57 cm
Højde 1.19 cm
Designet for HP Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank