HPE X130 SFP+ transceiver modul - 10 GigE

Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD093B
EAN: 5712505629390
Varenummer: F3333524
SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 23-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
15.318,- DKK
(12.254,40 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 23-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD093B
EAN: 5712505629390
Varenummer: F3333524
Produktbeskrivelse HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype SFP+ transceiver modul - LC
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-LRM
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Designet for HP A5830AF-48G; HPE 12504, 5120-48G-PoE+, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP, 5810-48G, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+, 5900AF-48XG-4QSFP+, 5900AF-48XGT-4QSFP+, 5920AF-24XG; FlexFabric 1.92, 11908-V
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-LRM
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Designet for HP A5830AF-48G Switch ¦ HPE 12504 AC Switch Chassis, 5120-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5810-48G Switch, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch, 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch, 5920AF-24XG Switch ¦ HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis

HP transceivers are designed and rigorously tested to meet the needs of critical network deployments. This product is a small form-factor pluggable SFP transceiver that provides a full duplex Gigabit solution on a single-mode fiber.

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank