HPE X120 SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD118BR
EAN: 0885631959350
Varenummer: F2879000
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 12-12-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
2.866,- DKK
(2.292,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 12-12-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD118BR
EAN: 0885631959350
Varenummer: F2879000
Produktbeskrivelse HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Dataforbindelsesprotokol GigE
Pristype Remarketed
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Pristype Remarketed

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber.