HPE SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB)

Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: C8R23A
EAN: 0887111933379
Varenummer: F3334471
SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  2 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
1.925,- DKK
(1.540,00 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  2 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: C8R23A
EAN: 0887111933379
Varenummer: F3334471
Produktbeskrivelse HPE - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB)
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Antal pakker 4 (specifikationer er for enkelt genstande)
Model Indstiksmodul
Kabeltype Glasfiberkanal
Dataoverførselshastighed 8.5 Gbps
Dataforbindelsesprotokol 8GB Fibre Channel (KB)
Designet for Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb
Antal pakker 4 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Glasfiberkanal
Dataforbindelsesprotokol 8GB Fibre Channel (KB)
Dataoverførselshastighed 8.5 Gbps
Interface 1 x 8Gb Fibre Channel (SW)
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Designet for HPE Modular Smart Array 2040 10Gb iSCSI Dual Controller SFF Bundle, 2040 Dual Controller SFF Bundle, 2040 FC Dual Controller SFF Bundle, 2040 LFF Disk Enclosure, 2040 SAN Dual Controller LFF Storage, 2040 SAN Dual Controller SFF Bundle, 2040 SAN Dual Controller SFF Storage, 2040 SAS Dual Controller SFF Bundle, 2040 SFF Chassis, 2040 SFF DC-power Chassis

HP transceivers are designed and rigorously tested to meet the needs of critical network deployments. This product is a small form-factor pluggable SFP transceiver that provides a full duplex Gigabit solution on a single-mode fiber.