Allied Telesis AT-CM3K0S

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Allied Telesis
Produkt nr.: 990-002164-00
EAN: 767035189178

This media and rate converter line card features a 10/100/1000T twisted pair port and an optical SFP port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) when connected to an Ethernet or Fast Ethernet or Gigabit Ethernet device. They operate in full or half-duplex mode, and allow you to build an affordable network, avoiding the cost of terminatiang fiber cables. The AT-CM3K0S has a SFP port supporting both Fast Ethernet and Gigabit operation, allowing a choice of multi/single mode, dual/single fiber SFP modules.

Tilføj til kurv

DKK 1.790,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 28/12 2016



Specifikationer
Dataoverførselshastighed (maks.)100 Mbit/s
Operationel temperatur32 - 104 °F
ForbindelsesteknologiWired
Vægt113 g
Mål (BxHxD)22 x 73 x 130 mm
Strømforbrug6 W
Lager-temperatur-25 - 70 °C
Relativ luftfugtighed5 - 95 %
Operating breddegrader0 - 3000 m
GodkendelseUL60950-1 (cULus), EN60950-1 (TUV), CAN/CSA C22.2, No. 60950-1, UL60950-1 (cULUS), EN60950-1 (TUV), EN60825, EN55024
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x