Fujitsu SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 2Gb Fibre Channel

Producent: Fujitsu
Produktnummer: CS-SFP-LS10
Varenummer: 648405
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 2Gb Fibre Channel
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
9.611,- DKK
(7.688,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Fujitsu
Produktnummer: CS-SFP-LS10
Varenummer: 648405
Produktbeskrivelse Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 2Gb Fibre Channel
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Dataforbindelsesprotokol 2Gb Fibre Channel
Maks. overføringsafstand 10 km
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol 2Gb Fibre Channel
Maks. overføringsafstand 10 km
Interface 1 x 2Gb Fibre Channel - LC single-mode
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank