Glemt adgangskode?
Opret konto

DELTACO SFP-C0017 SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: DELTACO
Produkt nr.: SFP-C0017
EAN: 7333048007452
Varenummer: 890415
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
381,- DKK
Produktbeskrivelse DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-BX-U
Optisk bølgelængde 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 20 km
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-BX-U
Producentgaranti 5 års garanti
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-BX-U
Dataforbindelsesprotokol GigE
Optisk bølgelængde 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Maks. overføringsafstand 20 km
Interface 1 x Ethernet 1000Base-BX-U - LC single-mode
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-BX-U
Service & Support Begrænset garanti - 5 år