Glemt adgangskode?
Opret konto

Deltaco SFP-C0013 SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet

Producent DELTACO
Produkt nr. SFP-C0013
Varenummer 944298
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid 1-3 dage
Mere info
744,- DKK
Produktbeskrivelse Deltaco SFP-C0013 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-ZX
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Maks. overføringsafstand 80 km
Designet for P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-ZX
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Optisk bølgelængde 1550 nm
Maks. overføringsafstand 80 km
Interface 1 x Ethernet 100Base-ZX - LC single-mode x 2
Designet for P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF