Glemt adgangskode?
Opret konto

DELTACO SFP-C0013 SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN

Producent: DELTACO
Produkt nr.: SFP-C0013
EAN: 7340004691860
Varenummer: 944298
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
737,- DKK
Produktbeskrivelse DELTACO SFP-C0013 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-ZX
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol 100Mb LAN
Maks. overføringsafstand 80 km
Designet for P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-ZX
Dataforbindelsesprotokol 100Mb LAN
Optisk bølgelængde 1550 nm
Maks. overføringsafstand 80 km
Interface 1 x Ethernet 100Base-ZX - LC single-mode x 2
Designet for P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF