Glemt adgangskode?
Opret konto

Dell SFP+ transceiver modul - Gigabit Ethernet

Producent DELL
Produkt nr. 407-BBOY
EAN 5397063838158
Varenummer 914289
9.709,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 16-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse Dell - SFP+ transceiver modul - Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-ZX
Dataoverf??rselshastighed 1 Gbps
Optisk b??lgel??ngde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Maks. overf??ringsafstand 80 km
Designet for Networking N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-ZX
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverf??rselshastighed 1 Gbps
Optisk b??lgel??ngde 1550 nm
Maks. overf??ringsafstand 80 km
Interface 1 x Ethernet 1000Base-ZX
Designet for Dell Networking N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.