Glemt adgangskode?
Opret konto

Dell SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet

Producent DELL
Produkt nr. TG8PT
Varenummer 710159
1.555,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 07/07/2017
Mere info
Produktbeskrivelse Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-SX
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-SX
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Interface 1 x Ethernet 100Base-SX
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.