ComNet FXA2C1M1B audioforlængerkabel

Producent: ComNet
Produktnummer: FXA2C1M1B
Varenummer: F1524488
audioforlængerkabel
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 27-05-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
3.661,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 27-05-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: ComNet
Produktnummer: FXA2C1M1B
Varenummer: F1524488
Produktbeskrivelse ComNet FXA2C1M1B - audioforlængerkabel
Enhedstype Audioforlængerkabel
Model Ekstern - 1U
Optisk bølgelængde 1550 nm / 1310 nm
Maks. overføringsafstand 3 km
Effekt AC 120/230 V
Dimensioner (B x D x H) 15.5 cm x 13.5 cm x 2.8 cm
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Enhedstype Audioforlængerkabel
Model Ekstern - 1U
Forbindelsesteknologi Kabling
Optisk bølgelængde 1550 nm / 1310 nm
Maks. overføringsafstand 3 km
Statusindikatorer Link/aktivitet, lyd
Interface 1 x audio (input) - terminalblok ¦ 1 x netværk - ST multi-mode ¦ 1 x audio (output) - terminalblok ¦ 1 x kontaktindelukke (input) - terminalblok
MTBF (forventet tid mellem fejl) 100,000 timer
Overensstemmelsesstandarder FCC Part 15, RoHS, cULus
Strømenhed Ekstern strømforsyning
Nødvendig spænding AC 120/230 V (50/60 Hz)
Strømforbrug ved drift 2 Watt
Bredde 15.5 cm
Dybde 13.5 cm
Højde 2.8 cm
Service & Support Begrænset garanti - livstid
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 75 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)

The ComNet FXA2C1 audio multiplexer provides the transmission of two audio signals and one contact closure over one multimode or single mode optical fiber. The modules use 24-bit 96kHz sample rate digital encoding for superior transmission of balanced line-level audio. Plugand-play design ensures ease of installation and no electrical or optical adjustments are required. Bi-color LED indicators confirm operational status.

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank