Glemt adgangskode?
Opret konto

Cisco XGLC 1-Port 10 Gigabit Ethernet Line Card with SM SFP+

Cisco XGLC 1-Port 10 Gigabit Ethernet Line Card with SM SFP+ ekspansionsmodul

Producent Cisco
Produkt nr. ASR5K-0110G-SM-K9=
Varenummer 500050
297.416,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 01/08/2017
Mere info
Produktbeskrivelse Cisco XGLC 1-Port 10 Gigabit Ethernet Line Card with SM SFP+ - ekspansionsmodul
Enhedstype Ekspansionsmodul
Model Indstiksmodul
Porte 10GBase-LR
Dimensioner (B x D x H) 2.56 cm x 13.31 cm x 44.4 cm
Vægt 1.02 kg
Kabeltype Ethernet 10GBase-LR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. afstand for overførsel 10 km
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Designet for P/N: ASR5000-CHSSYS-K9=
Enhedstype Ekspansionsmodul
Model Indstiksmodul
Porte 10GBase-LR
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 10GBase-LR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Maks. afstand for overførsel 10 km
Optisk bølgelængde 1310 nm
Interface 1 x 10GBase-LR - LC multimodus x 2
Kompatible åbninger 1 x Ekspansionsholder
MTBF (forventet tid mellem fejl) 247,720 timer
Bredde 2.56 cm
Dybde 13.31 cm
Højde 44.4 cm
Vægt 1.02 kg
Designet for P/N: ASR5000-CHSSYS-K9=