Cisco X2 X2 transceiver modul - 10 GigE

Producent: Cisco
Produktnummer: X2-10GB-SR=
EAN: 746320969237
Varenummer: 141733
X2 transceiver modul - 10 GigE

(Automatisk oversat) Cisco 10GBASE X2-moduler tilbyder kunderne en bred vifte af 10 Gigabit Ethernet-tilslutningsmuligheder til datacenter, virksomhedsledningsskab og transportapplikationer for tjenesteudbyder.
Cisco 10GBASE-SR-modul understøtter en linklængde på 26 m på standard FFDI-klasse MMF. Ved hjælp af 2000 MHz km * MMF (OM3) er der op til 300 m forbindelseslængder muligt.

Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-12-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
8.851,- DKK
(7.080,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-12-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Cisco
Produktnummer: X2-10GB-SR=
EAN: 746320969237
Varenummer: 141733
Produktbeskrivelse Cisco X2 - X2 transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype X2 transceiver modul - SC/PC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 300 m
Dimensioner (B x D x H) 3.6 cm x 9.1 cm x 1.3 cm
Producentgaranti 90 dages garanti
Designet for Cisco 8-Port 10; Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500, 4948 10; ME 4924-10GE; Supervisor Engine II-Plus-10GE
Enhedstype X2 transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3ae
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC multi-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x X2
Bredde 3.6 cm
Dybde 9.1 cm
Højde 1.3 cm
Service & Support Begrænset garanti - 90 dage
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Designet for Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL ¦ Cisco Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4948 10 Gigabit Ethernet Switch ¦ Cisco ME 4924-10GE ¦ Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Samlet tilbagebetalingsbeløb:
Finansiering vælges som betalingsmetode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Express Bank