Glemt adgangskode?
Opret konto

Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet

Producent Cisco
Produkt nr. GLC-FE-100EX=
Varenummer 143890
4.296,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 01/08/2017
Mere info
Produktbeskrivelse Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-EX
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Maks. overføringsafstand 40 km
Dimensioner (B x D x H) 1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Producentgaranti 90 dages garanti
Designet for ME 3400-24FS, 3400-24TS, 3400E-24TS, 3400EG-12CS, 3400EG-2CS, 3400G-12CS, 3400G-2CS, 3600X 24FS, 3600X-24FS, 3800X-24FS, 6524
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-EX
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Interface 1 x Ethernet 100Base-EX - LC single-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Bredde 1.3 cm
Dybde 5.7 cm
Højde 0.9 cm
Service & Support Begrænset garanti - 90 dage
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 50 °C
Designet for Cisco ME 3400-24FS AC Ethernet Access Switch, 3400-24TS, 3400E-24TS, 3400EG-12CS, 3400EG-2CS, 3400G-12CS AC Ethernet Access Switch, 3400G-12CS DC Ethernet Access Switch, 3400G-2CS AC Ethernet Access Switch, 3600X 24FS, 3600X-24FS Ethernet Access Switch, 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router, 6524 Ethernet Switch

The SFP transceiver modules are hot-pluggable I/O devices that plug into module sockets. The transceivers connect the electrical circuitry of the modules with the optical or copper network.

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.