Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel

Producent: Cisco
Produktnummer: DS-CWDM4G1570=
EAN: 0882658157912
Varenummer: 496407
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 16-08-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
59.485,- DKK
(47.588,00 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 16-08-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Cisco
Produktnummer: DS-CWDM4G1570=
EAN: 0882658157912
Varenummer: 496407
Produktbeskrivelse Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype CWDM
Dataoverførselshastighed 4.24 Gbps
Optisk bølgelængde 1570 nm
Dataforbindelsesprotokol 4Gb Fibre Channel
Maks. overføringsafstand 40 km
Designet for MDS 9020, 9120, 9124, 9134, 9140, 9216, 9216A, 9216i, 9222i, 9506, 9509, 9513
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype CWDM
Dataforbindelsesprotokol 4Gb Fibre Channel
Dataoverførselshastighed 4.24 Gbps
Optisk bølgelængde 1570 nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Interface 1 x 4Gb Fibre Channel - LC single-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Designet for Cisco MDS 9020 Fabric Switch, 9120 Multilayer Fabric Switch, 9124 Multilayer Fabric Switch, 9134 Multilayer Fabric Switch, 9140 Multilayer Fabric Switch, 9216 Multilayer Fabric Switch, 9216A Multilayer Fabric Switch, 9216i Multilayer Fabric Switch, 9222i Multiservice Modular Switch, 9506 Multilayer Director, 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.