Glemt adgangskode?
Opret konto

Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel

Producent Cisco
Produkt nr. DS-SFP-FC4G-LW=
Varenummer 142600
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 11-10-2017
Mere info
10.271,- DKK
Produktbeskrivelse Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
Model Indstiksmodul
Kabeltype Fiberoptik
Dataoverførselshastighed 4.24 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol 4Gb Fibre Channel
Maks. overføringsafstand 10 km
Designet for MDS 9020 Fabric Switch
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Fiberoptik
Dataforbindelsesprotokol 4Gb Fibre Channel
Dataoverførselshastighed 4.24 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Interface 1 x 4Gb Fibre Channel - LC single-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Designet for Cisco MDS 9020 Fabric Switch

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Finansiering

(0% rente - 39,- gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank