Glemt adgangskode?
Opret konto

Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Producent: Cisco
Produkt nr.: SFP-OC48-LR2=
EAN: 0746320890814
Varenummer: 437446
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 24-12-2017
Mere info
34.890,- DKK
Produktbeskrivelse Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Maks. overføringsafstand 80 km
Dimensioner (B x D x H) 1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Liniefrekvens OC-48c/STM-16
Maks. overføringsafstand 80 km
Interface 1 x OC-48c/STM-16 - LC single-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.7 cm
Højde 0.9 cm
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.