Cisco 10GBASE XENPAK XENPAK transceiver modul - 10 GigE

Producent: Cisco
Produktnummer: XENPAK-10GB-LRM=
EAN: 0882658187551
Varenummer: 170071
XENPAK transceiver modul - 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 16-08-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
11.438,- DKK
(9.150,40 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 16-08-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Cisco
Produktnummer: XENPAK-10GB-LRM=
EAN: 0882658187551
Varenummer: 170071
Produktbeskrivelse Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype XENPAK transceiver modul - SC/PC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-LRM
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 220 m
Dimensioner (B x D x H) 3.6 cm x 12.1 cm x 1.8 cm
Designet for P/N: 4-10GE, 4-10GE=, 8-10GBE, 8-10GBE=, 8-10GBE-RF, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B=, WS-SUP32-10GE-3B-RF, WS-X6704-10GE, WS-X6704-10GE=, WS-X6704-10GE-RF
Enhedstype XENPAK transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-LRM
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 220 m
Egenskaber Digital Optical Monitoring (DOM) support
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3aq
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LRM - SC/PC multi-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x XENPAK
Bredde 3.6 cm
Dybde 12.1 cm
Højde 1.8 cm
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Designet for P/N: 4-10GE, 4-10GE=, 8-10GBE, 8-10GBE=, 8-10GBE-RF, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B=, WS-SUP32-10GE-3B-RF, WS-X6704-10GE, WS-X6704-10GE=, WS-X6704-10GE-RF

The range of Cisco 10GBASE XENPAK modules offers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank