Glemt adgangskode?
Opret konto

Brocade XFP transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet

Producent Brocade
Produkt nr. 10G-XFP-SR
EAN 0849064011047
Varenummer 151296
8.279,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 17-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse Brocade - XFP transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
Enhedstype XFP transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Maks. overf??ringsafstand 300 m
Designet for BigIron RX-16, RX-4, RX-8; Foundry FastIron Edge Switch X424, X448
Enhedstype XFP transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Maks. overf??ringsafstand 300 m
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
Kompatible ??bninger 1 x XFP
Designet for Brocade BigIron RX-16, RX-4, RX-8 ¦ Foundry FastIron Edge Switch X424, X448

The unique set of high-performance, reliable, and cost-effective optical transceivers from Brocade help enterprises and service providers meet the challenges of diverse network topologies.
Brocade transceivers use the industry's most advanced tools and instruments to ensure that they provide the right mix of functionality and performance. The speed, capacity, reliability, and low cost of ownership that Brocade is known for is also provided in all optical components.

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.