Glemt adgangskode?
Opret konto

Brocade SFP+ transceiver modul - 10 GigE

Producent: Lenovo
Produkt nr.: 49Y4216
EAN: 0883436058933
Varenummer: 185489
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 08-12-2017
Mere info
4.868,- DKK
Produktbeskrivelse Brocade - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Producentgaranti 1-års garanti
Designet for Brocade 10Gb CNA for IBM System x; System x3100 M4 2582; x3100 M5; x3250 M3; x3250 M4; x3250 M6; x3300 M4; x3650 M3; x3950 X5
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Service & Support Begrænset garanti - 1 år
Designet for Brocade 10Gb CNA for IBM System x ¦ Lenovo System x3100 M4 2582 ¦ Lenovo System x3100 M5 ¦ Lenovo System x3250 M3 ¦ Lenovo System x3250 M4 ¦ Lenovo System x3250 M6 ¦ Lenovo System x3300 M4 ¦ Lenovo System x3650 M3 ¦ Lenovo System x3950 X5

The Brocade 10Gb SFP+ SR optical transceiver is a Fiber SR multimode optical module for optical fiber connection support for the selected adapter option.

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank